FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1437870
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Aug 4, 2025 @ 09:58:12 |
| SCORE | 12827 |
|---|
| FPS | 213 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4090 D |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.280 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1043-8694 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6913 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 140 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4090 D |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2685 - SUB: 7377-1300 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 2476 MHz - max: 2566 MHz |
|---|
| max power | 144 % TDP |
|---|