
|
FurMark(x64) 2.3.0.0 - score ID: 1443481
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Aug 5, 2025 @ 20:34:12 | | SCORE | 3700 |
|---|
| FPS | 61 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 1458-418F - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 255 °C |
|---|
| core clock | min: 2536 MHz - max: 2640 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (180 W) |
|---|
|