
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1443977
FurMark (VK) Submitted by chinitotruong on Aug 5, 2025 @ 23:12:25 | | SCORE | 13990 |
|---|
| FPS | 233 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i9-13900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5090 Founders Edition |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 10DE-2057 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 580.88 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 78 °C |
|---|
| core clock | min: 1868 MHz - max: 2572 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (575 W) |
|---|
|