FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1444126
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Aug 6, 2025 @ 00:07:13 |
| SCORE | 14214 |
|---|
| FPS | 236 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9950X3D 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | GIGABYTE RTX 5090 Gaming OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 1458-416F - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 580.88 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 82 °C |
|---|
| core clock | min: 1966 MHz - max: 2686 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (602 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1043-8877 - REV: C9 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 89 W |
|---|