
|
FurMark(x64) 2.8.0.0 - score ID: 1454521
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Aug 8, 2025 @ 22:48:06 | | SCORE | 3659 |
|---|
| FPS | 61 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.280 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2786 - SUB: 1043-88E0 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 560.94 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| core clock | min: 1470 MHz - max: 2520 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (200 W) |
|---|
|