
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1454997
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Aug 9, 2025 @ 02:28:23 | | SCORE | 2066 |
|---|
| FPS | 34 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 3700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1DA2-471E - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.8.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 48 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 112 °C |
|---|
| core clock | min: 224 MHz - max: 1160 MHz |
|---|
| max power | 256 W |
|---|
|