
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1455413
FurMark (VK) Submitted by Laz on Aug 9, 2025 @ 06:30:48 | | SCORE | 8658 |
|---|
| FPS | 143 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9950X3D 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | SAPPHIRE Nitro RX 7900 XTX Vapor-X |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1DA2-E471 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.8.1 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 1371 MHz - max: 2186 MHz |
|---|
| max power | 444 W |
|---|
|