FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1457197
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Aug 9, 2025 @ 17:07:39 |
| SCORE | 9646 |
|---|
| FPS | 160 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9950X3D 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | Palit RTX 5080 GameRock OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 1569-F320 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 580.88 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 2160 MHz - max: 2806 MHz |
|---|
| max power | 95 % TDP (341 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1462-7E62 - REV: C9 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 61 W |
|---|