
|
FurMark(x64) 2.8.2.0 - score ID: 1458081
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Aug 9, 2025 @ 21:07:03 | | SCORE | 20317 |
|---|
| FPS | 338 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 9600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1043-61A - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.8.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 85 °C |
|---|
| core clock | min: 1184 MHz - max: 2528 MHz |
|---|
| max power | 318 W |
|---|
|