
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1458755
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Aug 10, 2025 @ 01:32:09 | | SCORE | 8812 |
|---|
| FPS | 146 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7600 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700G with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7480 - SUB: 1458-240B - REV: CF |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.8.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 47 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 1055 MHz - max: 2353 MHz |
|---|
| max power | 183 W |
|---|
|