
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1458918
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Aug 10, 2025 @ 03:14:29 | | SCORE | 1799 |
|---|
| FPS | 30 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2050 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13420H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A7A8 - SUB: 1025-171E - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6733 |
|---|
| max core usage | 12 % |
|---|
| core clock | min: 1400 MHz - max: 1400 MHz |
|---|
| max power | 29 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 2050 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25AD - SUB: 1025-171E - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 89 °C |
|---|
| core clock | min: 510 MHz - max: 1546 MHz |
|---|
|