FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1459259
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Aug 10, 2025 @ 06:51:42 |
| SCORE | 5357 |
|---|
| FPS | 89 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2070 with Max-Q Design |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.277 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-9750H CPU @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2070 with Max-Q Design |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F10 - SUB: 1028-93C - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 552.12 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| core clock | min: 1080 MHz - max: 1216 MHz |
|---|
| max power | 103 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics 630 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-3E9B - SUB: 1028-93C |
|---|