
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1459946
FurMark (VK) Submitted by fanda on Aug 10, 2025 @ 11:44:40 | | SCORE | 4817 |
|---|
| FPS | 80 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12600KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-21C4 - SUB: 1043-872C - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 580.88 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 1530 MHz - max: 1966 MHz |
|---|
| max power | 111 % TDP (139 W) |
|---|
|