
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1460028
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Aug 10, 2025 @ 12:11:33 | | SCORE | 6583 |
|---|
| FPS | 109 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2504 - SUB: 7377-150A - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 580.88 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| core clock | min: 1432 MHz - max: 1778 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (170 W) |
|---|
|