FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1460551
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Aug 10, 2025 @ 14:43:23 |
| SCORE | 3856 |
|---|
| FPS | 64 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 6GB Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13500H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A7A0 - SUB: 103C-8BC8 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.5542 |
|---|
| max core usage | 18 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 300 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3050 6GB Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25AC - SUB: 103C-8BC8 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 1268 MHz - max: 1492 MHz |
|---|