
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1460584
FurMark (VK) Submitted by komimyn on Aug 10, 2025 @ 14:55:18 | | SCORE | 12214 |
|---|
| FPS | 203 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 1771-205E - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 580.88 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 2476 MHz - max: 2640 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (180 W) |
|---|
|