
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1461421
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Aug 10, 2025 @ 19:12:37 | | SCORE | 8459 |
|---|
| FPS | 140 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.8.1.250723 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11400F @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1458-2313 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.8.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 89 °C |
|---|
| core clock | min: 8 MHz - max: 1658 MHz |
|---|
| max power | 191 W |
|---|
|