
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1461487
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Aug 10, 2025 @ 19:34:38 | | SCORE | 1191 |
|---|
| FPS | 19 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 950 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7500F 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 950 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1402 - SUB: 1462-8C92 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 580.88 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 56 °C |
|---|
| core clock | min: 950 MHz - max: 1076 MHz |
|---|
| max power | 91 % TDP (68 W) |
|---|
|