
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1461613
FurMark (GL) Submitted by 7K on Aug 10, 2025 @ 20:12:05 | | SCORE | 11232 |
|---|
| FPS | 186 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6750 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.8.1.250723 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6750 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1EAE-6710 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.8.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 84 °C |
|---|
| core clock | min: 504 MHz - max: 2432 MHz |
|---|
| max power | 200 W |
|---|
|