
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1461623
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Aug 10, 2025 @ 20:14:44 | | SCORE | 12614 |
|---|
| FPS | 208 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6800 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.8.1.250723 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6800 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1ED3-0 - REV: C3 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.8.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 87 °C |
|---|
| core clock | min: 24 MHz - max: 2253 MHz |
|---|
| max power | 203 W |
|---|
|