
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1461697
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Aug 10, 2025 @ 20:41:13 | | SCORE | 8322 |
|---|
| FPS | 138 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 24.12.1.241127 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-8700 CPU @ 3.20GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 148C-2310 - REV: C5 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 24.12.1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 84 °C |
|---|
| core clock | min: 22 MHz - max: 2081 MHz |
|---|
| max power | 189 W |
|---|
|