
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1461701
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Aug 10, 2025 @ 20:42:52 | | SCORE | 16800 |
|---|
| FPS | 275 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.8.1.250723 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1849-5414 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.8.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 50 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 1353 MHz - max: 2447 MHz |
|---|
| max power | 258 W |
|---|
|