
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1461922
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Aug 10, 2025 @ 21:45:30 | | SCORE | 3480 |
|---|
| FPS | 57 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 576.88 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i7-11700 @ 2.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2504 - SUB: 1458-4074 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 576.88 |
|---|
| max core usage | 53 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 1838 MHz - max: 1958 MHz |
|---|
| max power | 86 % TDP (144 W) |
|---|
|