FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1461936
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Aug 10, 2025 @ 21:49:00 |
| SCORE | 16558 |
|---|
| FPS | 275 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 576.88 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 1462-5323 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 576.88 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 2446 MHz - max: 2588 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (250 W) |
|---|
| GPU1 | GameViewer Virtual Display Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002E-DEC2 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|