FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1461938
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Aug 10, 2025 @ 21:49:42 |
| SCORE | 26448 |
|---|
| FPS | 440 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 580.88 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9950X3D 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | ASUS RTX 4090 Strix OC 24G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2684 - SUB: 1043-889C - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 580.88 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 2610 MHz - max: 2880 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (499 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1462-7E49 - REV: C9 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 198 W |
|---|