FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1461945
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Aug 10, 2025 @ 21:51:11 |
| SCORE | 7475 |
|---|
| FPS | 124 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 580.88 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2216 - SUB: 1462-389B - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 580.88 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 1800 MHz - max: 1890 MHz |
|---|
| max power | 96 % TDP (342 W) |
|---|
| GPU1 | Meta Virtual Monitor |
|---|
| PCI IDs | DEV: C03B-DBEE - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|