
|
FurMark(x64) 2.8.2.0 - score ID: 1461958
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Aug 10, 2025 @ 21:54:10 | | SCORE | 5851 |
|---|
| FPS | 97 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.8.1.250723 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 3800X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1002-B36 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.8.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 96 °C |
|---|
| core clock | min: 52 MHz - max: 1733 MHz |
|---|
| max power | 219 W |
|---|
|