FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1461978
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Aug 10, 2025 @ 21:58:45 |
| SCORE | 8083 |
|---|
| FPS | 135 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6800 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.8.1.250723 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 6800 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1EAE-6705 - REV: C3 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.8.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 53 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 38 MHz - max: 2018 MHz |
|---|
| max power | 188 W |
|---|
| GPU1 | Parsec Virtual Display Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1CEE5-110D5559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|