FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1462004
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Aug 10, 2025 @ 22:06:24 |
| SCORE | 1512 |
|---|
| FPS | 25 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 580.88 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 7945HX with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28E1 - SUB: 1043-225D - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 580.88 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 84 °C |
|---|
| core clock | min: 2236 MHz - max: 2596 MHz |
|---|
| max power | 100 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) 610M |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1043-225D - REV: D8 |
|---|
| max core usage | 93 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 64 W |
|---|