FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1568053
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Sep 8, 2025 @ 16:21:34 |
| SCORE | 9671 |
|---|
| FPS | 160 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | SAPPHIRE RX 6700 XT Nitro 12G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1DA2-E445 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.8.1 |
|---|
| max core usage | 94 % |
|---|
| max core temperature | 55 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 84 °C |
|---|
| core clock | min: 67 MHz - max: 2573 MHz |
|---|
| max power | 244 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1462-7E56 - REV: CB |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 54 W |
|---|