
|
FurMark(x64) 2.4.3.0 - score ID: 1568384
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Sep 8, 2025 @ 17:52:17 | | SCORE | 6507 |
|---|
| FPS | 108 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2640 0 @ 2.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2504 - SUB: 1458-4074 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.15 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| core clock | min: 1350 MHz - max: 1852 MHz |
|---|
| max power | 106 % TDP (172 W) |
|---|
|