
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1568715
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Sep 8, 2025 @ 19:44:31 | | SCORE | 13852 |
|---|
| FPS | 230 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13700F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 1043-8A0C - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.15 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 2550 MHz - max: 2692 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (306 W) |
|---|
|