
|
FurMark(x64) 2.5.0.0 - score ID: 1569421
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Sep 8, 2025 @ 23:17:11 | | SCORE | 10813 |
|---|
| FPS | 180 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA RTX 3070 Ti Founders Edition |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2482 - SUB: 10DE-14B2 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.15 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 84 °C |
|---|
| core clock | min: 1350 MHz - max: 1920 MHz |
|---|
| max power | 106 % TDP (290 W) |
|---|
|