
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1569715
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Sep 9, 2025 @ 02:03:45 | | SCORE | 18532 |
|---|
| FPS | 308 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | Zotac RTX 5080 AMP Extreme Infinity |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 19DA-1762 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.15 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| core clock | min: 2506 MHz - max: 2760 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (361 W) |
|---|
|