
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1569853
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Sep 9, 2025 @ 03:29:07 | | SCORE | 13514 |
|---|
| FPS | 224 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.302 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7700 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7900 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1EAE-7905 - REV: CC |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.4.1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 89 °C |
|---|
| core clock | min: 1222 MHz - max: 2122 MHz |
|---|
| max power | 370 W |
|---|
|