
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1576153
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Sep 10, 2025 @ 22:35:42 | | SCORE | 2585 |
|---|
| FPS | 43 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon Pro 5500M |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.14761 Core Profile Context FireGL 21.30.45.22 30.0.13045.22003 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-9880H CPU @ 2.30GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5500/5300 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7340 - SUB: 106B-20F - REV: 40 |
|---|
| graphics driver | Adrenalin 21.30.45.22 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 82 °C |
|---|
| core clock | min: 53 MHz - max: 931 MHz |
|---|
| max power | 50 W |
|---|
|