
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1576335
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Sep 10, 2025 @ 23:54:47 | | SCORE | 19417 |
|---|
| FPS | 323 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.9.1.250822 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7900 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1EAE-7905 - REV: CC |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.9.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 147 MHz - max: 2088 MHz |
|---|
| max power | 412 W |
|---|
|