
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1601305
FurMark (VK) Submitted by L on Sep 17, 2025 @ 23:34:39 | | SCORE | 21911 |
|---|
| FPS | 360 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9950X3D 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | SAPPHIRE Nitro RX 7900 XTX Vapor-X |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1DA2-E471 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.9.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 1339 MHz - max: 2109 MHz |
|---|
| max power | 404 W |
|---|
|