FurMark(x64) 2.8.2.0 - score ID: 1601373
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Sep 18, 2025 @ 00:03:37 |
| SCORE | 11850 |
|---|
| FPS | 197 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7800 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.9.1.250822 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7500F 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | GIGABYTE RX 7800 XT Gaming OC 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E - SUB: 1458-2413 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.9.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 56 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 1488 MHz - max: 2362 MHz |
|---|
| max power | 374 W |
|---|