
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1601406
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Sep 18, 2025 @ 00:15:32 | | SCORE | 12951 |
|---|
| FPS | 215 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6800 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.8.1.250723 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10400F CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6800 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1EAE-6705 - REV: C3 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.8.1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 97 °C |
|---|
| core clock | min: 35 MHz - max: 2154 MHz |
|---|
| max power | 227 W |
|---|
|