
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1601433
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Sep 18, 2025 @ 00:22:56 | | SCORE | 9840 |
|---|
| FPS | 163 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6800 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.9.1.250822 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6800 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1043-4F6 - REV: C3 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.9.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 88 °C |
|---|
| core clock | min: 150 MHz - max: 2168 MHz |
|---|
| max power | 236 W |
|---|
|