FurMark ROG 2.9.0.0 - score ID: 1601470
FurMark ROG (GL) Submitted by anonymous on Sep 18, 2025 @ 00:36:15 | | SCORE | 10064 |
|---|
| FPS | 165 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.9.1.250822 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i7-11700K @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1043-5D3 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.9.1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 2680 MHz |
|---|
| max power | 144 W |
|---|
|