FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1601496
FurMark (VK) Submitted by REACTOR9950x3d on Sep 18, 2025 @ 00:44:09 |
| SCORE | 17429 |
|---|
| FPS | 290 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.302 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9950X3D 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 9070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1DA2-E489 - REV: C3 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 24.30.66 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 46 MHz - max: 2309 MHz |
|---|
| max power | 245 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1043-8877 - REV: C9 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 37 W |
|---|