FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1687637
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Oct 12, 2025 @ 07:15:43 |
| SCORE | 17042 |
|---|
| FPS | 283 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 581.42 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14600K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1458-D000 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6129 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 1550 MHz - max: 1550 MHz |
|---|
| max power | 49 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 1458-417E - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 2048 MHz - max: 2626 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP |
|---|