
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2139285
FurMark (VK) Submitted by KASI on Jan 17, 2026 @ 14:54:00 | | SCORE | 9068 |
|---|
| FPS | 154 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 285K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1043-88EF - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8331 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 550 MHz - max: 550 MHz |
|---|
| GPU1 | ASUS RTX 5080 TUF OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 1043-89D7 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 53 °C |
|---|
| core clock | min: 2482 MHz - max: 2782 MHz |
|---|
| max power | 98 % TDP |
|---|
|