
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2139422
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Jan 17, 2026 @ 15:13:42 | | SCORE | 6223 |
|---|
| FPS | 103 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) B580 Graphics |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.328 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i3-10100F CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Intel(R) Arc(TM) B580 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-E20B - SUB: 6688-8069 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8331 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 1100 MHz - max: 2550 MHz |
|---|
| max power | 120 W |
|---|
|