FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2176613
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Jan 24, 2026 @ 17:36:14 |
| SCORE | 17486 |
|---|
| FPS | 290 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1462-7E25 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7040 |
|---|
| max core usage | 4 % |
|---|
| core clock | min: 1650 MHz - max: 1650 MHz |
|---|
| max power | 33 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 1462-5312 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 53 °C |
|---|
| core clock | min: 2430 MHz - max: 2828 MHz |
|---|