FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2191773
FurMark (VK) Submitted by 6900069 on Jan 27, 2026 @ 17:13:39 |
| SCORE | 509 |
|---|
| FPS | 8 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.323 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1458-D000 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 1650 MHz |
|---|
| max power | 113 W |
|---|
| GPU1 | Palit RTX 5090 GameRock |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 1569-F318 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 9 % |
|---|
| max core temperature | 42 °C |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 2422 MHz |
|---|
| max power | 13 % TDP |
|---|