FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2201011
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Jan 29, 2026 @ 16:01:19 |
| SCORE | 5402 |
|---|
| FPS | 89 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13600K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1043-8882 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 4 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 43 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 1458-4183 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 41 % |
|---|
| max core temperature | 52 °C |
|---|
| core clock | min: 2566 MHz - max: 2842 MHz |
|---|
| max power | 58 % TDP |
|---|