
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2221930
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Feb 2, 2026 @ 19:37:50 | | SCORE | 12544 |
|---|
| FPS | 207 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 265K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1462-7E32 - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6629 |
|---|
| max core usage | 8 % |
|---|
| core clock | min: 550 MHz - max: 550 MHz |
|---|
| max power | 11 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1849-5414 - REV: C0 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| core clock | min: 127 MHz - max: 2516 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 87 °C |
|---|
| max power | 327 W |
|---|
|